طراحی مبلمان

 امروزه اهمیت و جایگاه استفاده از مبلمان و لوازم مرتبط با آن بر کسی پوشیده نیست و به نوعی میتوان گفت بهره گیری از مبلمان در محیط خانه و اداره امری عادی تلقی می شود. اما نباید نحوه طراحی و چیدمان مبلمان را در زیبایی هر چه بهتر فضای مورد نظر نادیده گرفت، به نحوی که می‌توان با تغییری اندک و حساب شده و چیدمان اصولی، باعث زیبایی هر چه بهتر خانه و محیط کار خود شد.

در طراحی مبلمان دو دیدگاه اصلی وجود دارد:

 – دیدگاه مجلل، چشمگیر و تشریفاتی بودن اجزای مبلمان

– دیدگاه کاربردی بودن و میزان استفاده از اجزای مبلمان

می توان گفت در میان اکثریت مردم از تمامی طبقات اجتماعی هر دو عامل، در تهیه و چینش مبلمان مورد نیاز اثرگذار می باشد. اما بدون شک سلیقه های معاصر در انتخاب مبلمان، اجزای ظریف، ارزشمند، شیک و در عین حال کاربردی را می پسندند. با تکیه بر تمایلات جاری در انتخاب مبلمان و نیز چیدن آنها در منزل، شما می توانید دکوراسیون منزل و طراحی مبلمان خود را به گروه متخصص و حرفه‌ای زیبا نگار مدیسا بسپارید.

همین حالا برای اطلاع از قیمت ها و یا ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برخی از خدمات دارای تعرفه ی مشخص و برخی از خدمات برای تعیین هزینه نیاز به بازدید کارشناس مربوطه خواهد داشت. کارشناسان ما به صورت رایگان برای بازدید در محل حاضر می شوند و نیاز های شمارا بررسی می کنند. برای اطلاع از هزینه خدمات و درخواست بازدید رایگان با کارشناسان کارویس تماس بگیرید.

تلفن: 02144277619 (ساعات اداری)

موبایل: 09123060494 (تماس تا ساعت 10 شب)

مطالب آموزشی

آدرس

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران، مرزداران، خیابان ناهید، عرب حسینی، پلاک 53 واحد11
  • تلفن دفتر مرکزی: 49121-021
  • کارشناس پاسخگو (تا ساعت 23): 09123060494
  • ایمیل: info {at} medisaholding.com