اهمیت شستشوی نما بدون نیاز به داربست بر کسی پوشیده نیست. با پیشرفت های صورت گرفته در حوزه خدمات مرتبط با نما، دیگر احتیاجی به استفاده از داربست و دیگر لوازم نخواهد بود که هزینه های اضافی زیادی برای کارفرما به همراه دارند. در حال حاضر از تکنولوژی دستگاه ها و ابزارهایی تحت عنوان کلایمر (climber) استفاده می شود که اپراتور از بالای ساختمان فرودهای متناوبی دارد و نمای سازه را با استفاده از ابزار های خاص تمیز می کند و سطح مورد نظر عاری از هر گونه آلودگی می شود. در این حالت نماشو یا فردی که انجام عملیات شست و شو را به عهده دارد، اشراف کامل به تمامی نقاط نمای ساختمان یا سازه دارد و خدمات نماشویی به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد. علاوه بر مزیت های اقتصادی که این روش به دنبال دارد، مزیت دیگری به نام ایمنی بالاتر در آن بسیار حائز اهمیت می باشد.

شستشوی نما مدیسا

همان طور که در مقاله های قبل به آن اشاره شد در هر سه متدی که برای نماشویی و شستشوی نما معرفی شد، از ابزار خاصی استفاده می شود. در هر کدام از این حالت ها اپراتور یا نماشو ابزار های مورد نیاز را با توجه به نوع آلودگی و نوع سازه، به همراه خود دارد و در هر بار فرود از بالای سازه با بهره گیری از این ابزار ها عملیات شست و شو را انجام می دهد.
بیش از این منتظر نمانید و با ما تماس بگیرید. جایی که کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و راهنمایی رایگان در کمترین زمان ممکن هستند. شما از قیمت ها و تعرفه های مناسب ما شگفت زده خواهید شد و مطمئنا به جمع مشتریان بی شمار ما خواهید پیوست.

تماس با کارشناس:

09123060494

شستشوی نما بدون نیاز به داربست