مراحل انجام کفسابی و سنگسابی شرکت زیبانگار مدیسا

مراحل انجام کفسابی

مراحل انجام کفسابی مرحله اول: شناسایی نوع سنگ طبیعی برای انجام کفسابی

کفسابی موضوع بسیار مهمی است. باید مراحل آنرا شناخت. سنگهای طبیعی طیف وسیعی از سنگها را در بر می گیرد. این سنگ ها به سبک ها و طرح های مختلفی در کف ساختمان ها فرش می شوند. فارغ از نوع اجرای سنگ کاری، هرکدام از انواع سنگ ها فرآیندهای کفسابی و تمیزکاری متفاوتی را می طلبند. بعلاوه نوع ایرادات و آلودگی های موجود بر سطح سنگ ها در تعیین روش مورد استفاده تاثیر گذار می باشد. بعنوان مثال استفاده مکرر از مواد شیمیایی علاوه بر اینکه درخشندگی و جلای سنگ را از بین می برد، به مرور زمان درزهای موجود بین سنگ ها را خورده و حذف می کند. در اینگونه موارد متخصصان ما عملیات درزگیری توسط مواد مخصوص را تجویز میکنند تا کیفیت نهایی به طور قابل ملاحظه ای ارتقاء یابد. کارشناسان ما پس از شناسایی نوع سنگ و آلودگی ها و ایرادات موجوت بهترین روش ممکن را برای انجام کفسابی و سنگسابی طراحی و پیاده سازی میکنند.

مراحل انجام کفسابی و سنگسابی زیبانگار مدیسا

مراحل انجام کفسابی و سنگسابی زیبانگار مدیسا

مرحله دوم: آماده سازی کامل محیط کار

پس از آنکه کارشناسان زیبا نگار مدیسا نوع سنگ طبیعی را شناسایی کردند و روش کفسابی و پرداخت کاری مورد نظر را انتخاب کردند نوبت به آماده سازی محیط کار برای شروع عملیات می رسد. تیم اجرایی که متشکل از اپراتور های متعهد و متخصص می باشد محیط مورد نظر شما را به نحوی آماده می کنند که هیچ آسیب جانبی به بخش های دیگر ساختمان وارد نشود و دلیل این کار این است که فقط و فقط ناحیه مورد نظر کفسابی تحت تاثیر کلیات فرآیند قرار گیرد و سایر نقاط مانند روز اول تحویل کارفرما داده شود. به طور کلی خدمات ما به نحوی طراحی و پیاده می شوند که ظاهر فضای مورد نظر شما شیک تر و مناسب تر به  چشم آید. اپراتورهای ما بخش های حساس محیط را با استفاده از کاور ها و چسب های مخصوص می پوشانند تا آسیبی طی فرآیند کفسابی و سنگسابی به آنها نرسد.

از طرفی در این مرحله نکات زیر هم باید در نظر گرفته شود:

  1. وسیله های موجود در ناحیه کاری بایستی به جای دیگری منتقل شوند ( مبل، فرش و ….)
  2. تامین برق مورد نیاز دستگاه کفسابی و پرداخت کاری
  3. تامین آب مورد نیاز دستگاه کفسابی و پرداخت کاری
  4. انتخاب مکانی برای تخلیه اضافات و پساب های ناشی از انجام عملیات سنگسابی

مرحله سوم: اجرای عملیات کفسابی و سنگسابی با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و ابزارهای موجود در ایران

برای هر محیط دستگاه های سنگسابی با قدرت های مختلف وجود دارد که می تواند از برق سه فاز یا تک فاز استفاده کند. در این دستگاه ها از ابزار های مصرفی خاصی بهره گرفته می شود. برای انجام عملیات سنگ سابی از سگمنت ها یا به اصطلاح لقمه های با درجه زبری متفاوتی استفاده می شود که به هر یک ازین درجات، گرید (Grade) گفته می شود که به ترتیب از گریدهای پایین برای لایه برداری و همسطح سازی سطوح سنگی و از گریدهای بالاتر و یا نرمتر برای صیقلی و براق کردن سنگ استفاده میشود.

مرحله چهارم: جمع آوری اضافات و تمیزکاری نهایی

در این مرحله اضافات و پساب های ناشی از انجام عملیات سنگسابی با استفاده از ابزار های خاص از محیط جمع آوری شده و به بیرون از ساختمان منتقل می شود. در نهایت با استفاده از آب و تی مخصوص تمیزکاری نهایی انجام می گیرد تا کیفیت کار مورد بررسی قرار گیرد.

برای اطلاع دقیق تر از مراحل انجام کفسابی و دریافت خدمات کفسابی همین حالا با شماره ۰۲۱۴۹۱۲۱ تماس بگیرید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*